Witaj CrossFitowy bohaterze!

Maj 23, 2017 / Ogólne
Witaj CrossFitowy bohaterze!

KILKA SŁÓW NA START

Stworzyliśmy własną markę z myślą o wszystkich osobach trenujących CrossFit. Chcemy żebyście trenowali na najwyższej jakości sprzęcie sportowym, przemyślanym przez inżynierów, który trafia do profesjonalnych siłowni. Jednak przede wszystkim chcemy Cię przekonać, że możesz stworzyć swoje własne miejsce do ćwiczeń w domu i zostać CrossHero! Doszliśmy do wniosku, że przecież ćwicząc, trenując jesteśmy bohaterami (z ang. Hero)!

Walczymy!

Walczymy!

Bijemy własne rekordy

Bijemy własne rekordy

Pokonujemy własne słabości

Pokonujemy własne słabości

Osiągamy to, co początkowo wydaje się być poza naszym zasięgiem

Osiągamy to, co początkowo wydaje się być poza naszym zasięgiem

Zostań CrossHero!

Doceniamy Twój wysiłek dlatego śmiało nazywamy Cię CrossHero! A symbolem tej zaciętej walki jest tarcza, która charakteryzuje Twoje ciało – jego żelazną budowę – oraz Twoją siłę, zaciętość i gotowość do walki.

Miejsce treningowe!

Może już od dłuższego czasu zastanawiałeś się nad stworzeniem własnej mini siłowni, a nawet stało się  to Twoim marzeniem? Z nami zrealizujesz swój cel! Jeżeli masz kawałek miejsca w piwnicy, garażu, pokoju, na podwórku – to nic łatwiejszego! A inwestycja przyniesie wymierne korzyści dla Ciebie, Twojego czasu i kondycji  już w najbliższej przyszłości.

STWÓRZ MIEJSCE TRENINGOWE Z CROSSHERO

Pozostań z CrossHero!

Nasza strona to nie tylko miejsce gdzie możesz kupić profesjonalny sprzęt ale także miejsce, gdzie możesz znaleźć przydatne informacje i artykuły związane z ćwiczeniami, żywieniem i różnego rodzaju wskazówkami treningowymi. Dowiesz się również o nowościach związanych z branżą CrossFit i Fitness. Dlatego, jeśli chcesz nas śledzić nas na Facebooku oraz zapisz się do Newslettera!

ARTYKUŁU I PORADY CROSSHERO

NEWSY, NOWOŚCI I PROMOCJE CrossHero!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami CrossHero. Informacje na temat aktualnych promocji i konkursach będą udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć więcej to polub nas na Facebooku oraz zapisz się do Newslettera!

NEWSLETTER

CrossHero PHOTOS

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Leave a Comment

PolishEnglishGerman